fbpx

Sosyal Sorumluluk

tema-gorsel

Doğa için birlikte mücadele edelim!

Ülke topraklarımızı tehdit eden erozyon ve çölleşme tehlikesine karşı birlikte mücadele etmek için ağaçlandırma hareketlerine katkı sağlıyoruz. Toprakla birlikte dünya üzerindeki ekosistemi oluşturan su, orman, biyolojik çeşitlilik gibi tüm doğal varlıkların korunması için birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Unutmayın; doğa bizlere emanet. Sunduğu güzelliklerin yanında bizlerin de görevi onu hızla tüketmek yerine, tasarruf etmek, koruyup güzelleştirmektir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılacak her türlü hareketi ve doğayı iyileştirmek için yapılan her hamleyi destekliyor ve bu güzel hareketlerin artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

Bizlerde bu harekete dahil olmak ve çocuklarımızın yarınlarına daha umut dolu bir dünya bırakmak için sizin adınıza 1 fidan bağışlıyoruz.

çocuk-gorsel

Bir Bağış, Bin Mutlu Çocuk!

Sevgi Evleri içerisinde, bakıma muhtaç olan özellikle yetim ve öksüz çocuklar bulunmaktadır. Mevcut ildeki her yaş grubuna, farklı binalarda hizmette olan tüm kuruluşların tek bir alanda birleştirilerek, ayrı ayrı kuruluşlarda bulunan çocukların mümkün mertebede bir araya getirilmesi ve böylece kardeşlik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirilmesi olarak ifade edilebilir. Ayrıca Sevgi Evleri’ne çeşitli travmalar ile gelen çocukların sağlıklı ve iyi birer birey olarak toplum ile bütünleşmesi burada amaçlanmaktadır.

Sevgi Evleri’nde; eğitim, ev hizmetleri, bakım ve sağlık, güvenlik hizmetleri verilmektedir. Bizlerde Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızın her türlü ihtiyacı için sizler adına bağış yapıyoruz.

sehit-gazi-gorsel

Minnettarız!

Bugün üzerinde yaşadığımız, toprağını sürdüğümüz, nimetlerinden yararlandığımız, her bir köşesini içimizden geldiğince gezebildiğimiz bu vatanı, şehitlerimize borçluyuz. Düşmanın saldırıları karşısında namusundan, toprağından, dininden ve özgürlüğünden taviz vermek istemeyen koca yürekli askerlerimiz zamanında birçok savaşta bulunmuş ve bu toprakları canı pahasına korumuştur. Unutmamalıyız ki bugün kendisinden istifade ettiğimiz bu topraklar, inandığımız bu değerler şehit atalarımızın bize emanetidir.

Tüm eğitimlerimizde Gazilerimiz ve Şehit Yakınlarına indirim uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

#iguru_soc_icon_wrap_6649bd542a1b9 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6649bd542a1b9 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_6649bd542a1b9 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6649bd542a1b9 a:hover{ color: #ffffff; }
Ön Başvuru

X
Ön Başvuru Formu