fbpx
Başarı Öyküsü
Nazmiye D.

Bursa’da özel bir üniversite yurdunda çalıyordum, oğlum İstanbul’da bir üniversite kazandı ve şehir değiştirmemiz gerekiyordu. Yeni bir iş imkanı için İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi almak istiyordu. Arama motorunda araştırma yaparken Kariyer Online Eğitimi buldum ve başvuru yaptım. Eğitim danışmanı tarafından arandım ve o kadar doğru bir yönlendirme yaptılar ki hemen kayıt olup eğitimime başladım.  Danışmanım ile sürekli irtibat halindeydik eğitimim boyunca tüm kariyer online ailesi çok destek oldu. Yine sınav günü geldiğinde aynı desteği hissettim ve fazlaca heyecanlanmama rağmen onların desteği ile rahatlayabilmiştim. Evet sınavı kazandım ve artık Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ” belgeme sahiptim. Kariyer online ekibi ve eğitimleri sayesinde artık o kadar donanımlıydım ki onlarında referansı ile birkaç kuruma başvuru yaptım. Hiç bilmediğim bir şehre yerleşmiştim ama işim vardı hem de istediğim departmanda… Her şey için teşekkür ederim kariyeronline ekibi…

Başarı Öyküsü
Ebru S.

Ankara’da ikamet etmekteyim önlisans mezuniyetimden sonra bir süre iş bulamadım ve tanınmış bir kırtasiye ve kopyalama merkezin de çalışmaya başladım. Bir yandan da alanımla ilgili farklı eğitimler alarak kendime ve mesleğime katkı sağlamak istiyordum. Ne yapabilirim diye araştırma yaparken kariyer online ile karşılaştım, başvuru yaptım ve bana dönüş yapmalarını bekledim. Amacım sadece eğitimleri hakkında bilgi almaktı ama eğitim danışmanım sanki kariyerimdeki eksiklikleri biliyor gibi beni o kadar güzel yönlendir ki tamamen kariyerimi planlamaya başladık. Önce bilgisayar eğitimlerim başladı bildiğimi sandığım programları aslına tam olarak bilmediğimi fark ettim. Daha sonra eğitimi almaya başladığım İnsan Kaynakları eğitimi, Finansal Krediler gibi eğitimlerde okulda aldığım bilgilerin üzerine bilgi eklememi sağladı. Evet şuan da aynı kırtasiye de çalışmaya devam ediyorum ama görev yerim ve mevkim değişti.Tüm doğru yönlendirmeler ve kariyer planlamam için yardımlarında dolayı önce danışmanıma sonra kariyer online ailesine teşekkür ediyorum…

Başarı Öyküsü
Kübra E.

İstanbul da özel bir kreşte okul öncesi öğretmenliği yapmaktayım  kariyer online ailesi ile tanışmam tamamen tesadüftü . Kendimi alanımda geliştirmek ve öğrencilerime daha etkili olabilmek adına farklı eğitimler almayı düşünüyordum, sonra araştırmalarım sonucu kariyer online’ den  ROBOTİK VE KODLOMA  eğitimi aldım ve harika bir eğitim oldu yeni bilgiler edindim sadece ilkokul değil ortaokul lise düzeyine kadar aldığım ve öğrendiğim bilgiler harikaydı şuan robotik kodlama öğretmenliği yapıyorum okul öncesi de. Hem kendime hem okuluma hem de öğrencilerime katkı sağladım. Eğitim süremde iki meslektaşımı da eğitim almaları için aynı kursa yönlendirdim. Eğitimimiz, kurumunuz, samimiyetiniz her şey harikaydı. Eğitim almaktan ziyade kariyer online ekibi her aşamada kursiyerlerine destek oluyor her kursiyerini  kariyer online ailesine dahil ediyor.Tekrar teşekkür ediyorum bunun için..

Başarı Öyküsü
Ayşin K.

İşaret diline olan hayranlığım her gün video yükleme platformuna atılan videolar sayesinde başladı. Onların yaptığı hareketleri tekrar ediyor, yapabildiğimde ise mutlu oluyordum. 2018 yılının temmuz ayında yaşadığım şehirde bulunan bir yaz kursu sayesinde ilk defa canlı olarak bir eğitim almaya başladım, sanırım başlarda zor geldi, kelimelerin karşıladığı hareketleri aklımda tutmakta güçlük çektim. Tam bu işten vazgeçmiştim ki intenette ‘Kariyer Online’ isimli uzaktan eğitim veren bir kurumun sitesi önüme çıkmıştı. Açıp inceledim ve görüşlerimi ailemle paylaştım.Haliyle yaşadığımız dünyanın içinde bulunan halden dolayı başlarda pek güvenmediler ama bu seferde ben ısrarcıydım, hemen arayıp yetkililer ile görüştüm.Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olduklarını ve güvenebileceğimi söylediklerinde ortada bulunan olaya aykırı diye düşünülen tüm durumlar yoldan kalkmıştı.Hemen kayıt yaptırdım ve video eğitimlerim açıldı. Her gün bir videoya çalıştım, ve 120 saatlik eğitimimi sınavdan bir süre önce bitirdim.Sınav için Ankara’ya gittiğimde orada da Aynur hanım tarafından çok güzel karşılandım.Bunun içinde ayrıca teşekkürler.Sınavımı olana kadar her daim yanımda oldu. Sonunda ne mi oldu? Sınava girip en yüksek puanlardan birisini aldım. Ve belgem birkaç gün üstüne kargo ile kapıma geldi. Başarımda yanımda olan herkese de çok teşekkür ediyorumm:)

Başarı Öyküsü
Ece S.

“Öğrenmenin ve ideallerini gerçekleştirmenin yaşı yoktur” inancı ile çeşitli alanlarda 30 yıllık kariyer hayatıma yenisini eklemeye karar verdim. Öğrenme aşkıyla çıktığım bu yolda alacağım eğitime tüm zamanımı ayırmam mümkün değildi. Doğru kanala uzaktan eğitim ile ulaşmam gerekiyordu.  İnternet üzerinden ilgi alanlarıma ait tüm eğitim sitelerini inceledim ve tek tek telefonla irtibata geçtim.Sonucunda Kariyeronline’nın güler yüzü ile tanıştım. Tek derslik almak istediğim eğitimi hayallerime verilen destek sayesinde daha ileriye taşıdım. Başarımda her an yanımda olan, sorularıma bıkmadan usanmadan cevap veren danışmanıma ve Kariyeronline ekibine çok teşekkür ederim.

Başarı Öyküsü
Nilüfer Y.

Ben Nilüfer Y.  eğitim fakültesi mezunuyum, Kariyer Online Eğitim Kurumlarından geçtiğimiz yıl Evlilik ve İlişki Danışmanlığı eğitimi aldım kendimi geliştirmek için başladığım eğitimimde mezuniyetimden sonra mesleki girişimlere başladım düşündüğüm ve beklediğimden çok çok daha güzel dönüşler aldım. Şimdi üçüncü eğitimimi alıyorum ve daha devamı gelecek gibi görünüyor.  Önce eğitim danışmanıma sonra tüm ekibe teşekkür ederim ilgi ve alakaları için hiç bir zaman yalnız bırakmadılar.

Başarı Öyküsü
Merve M.

Kariyer online eğitimine teşekkürlerimi sunarak sözüme başlamak isterim. Kurumdan bir çok belge aldım ve almaya da devam edeceğim, çünkü onlar işini en mükemmel şekilde yapan bir kuruluş. İlk eğitimim 2018 yılında almış olduğum Aile Danışmanlığı eğitimi oldu, başarı ile tamamladıktan sonra kurumun ve danışmanımın da yönlendirmeleri ile önce kişisel gelişim anlamında kendimi geliştirip, bir danışmanlık merkezi açtım. Diğer eğitimlerle de kendimi geliştirmem gerektiğini fark ederek bir çok eğitimi arka arkaya aldım ve sertifikalarım tamamlandı. Danışmanlık merkezinde bütün eğitimlerim bana yön vermede ve işimi doğru yapmam da çok faydalı oldu. İyi ki sizi tanıdım kişisel ve mesleki eğitim alanında yönlendirmeleriniz beni çok adım ilerletti.

Başarı Öyküsü
Zeynep Sude V.

Merhaba ben Zeynep Sude  lise mezunuyum kariyer online eğitim kurumunda oyun terapisi eğitimine bir instagram reklamında denk geldim ön başvuru formunu doldurdum ve hemen ertesi gün dönüş aldım. En başta korkarak başlamıştım sürece ama ilk görüşmede ne sunulduysa eğitimde onu aldım. Gerekli ilgi ve desteği hiç esirgemedikleri için önce danışmanıma sonra tüm kuruma minnettarım . Sertifikam tam belirtilen zamanda bana geldi ve şuan bir oyun evinde çalışmaya başladım bile;  çok eğlenceli ve çok donanımlı bir eğitimdi. Beraber yol alacağımız bir kaç eğitim daha var gibi görünüyor, hayallerime yaklaştırdığın için teşekkür ederim Kariyer Online.

Başarı Öyküsü
Ramazan Y.

Sivil Havacılık öğrencisiyim, 2019 yılında eğitimimi desteklemesi bakımından yer hostesliği eğitimi için başvuru yaptım, danışmanım tarafından aradım ve o kadar ilgi alakalıydı ki aynı anda kayıt işlemini onayladım. Sürecim başladı ve bu süreç aşamasında asla pişman olmadım. Danışmanım ve kurum o kadar doğru yönlendirmeler yaptı ki, mesleğimi onlarla tanıdım. Okulum bitmeden başvurulara başladım, doğru hazırlanmış Cv ve öğrenmiş olduğum mülakat teknikleri sayesinde her görüşmem başarılı geçti. Birkaç yerden aynı anda dönüş yapıldı ve çalışmak istediğim, hayali kurduğum şirkete bu dönüşlerin içindeydi. Almış olduğum okul eğitimim kadar tabi ki sertifikamın da bu durumda etkisi büyük oldu. Çok teşekkür ediyorum, Kariyeronline Ailesi….

Başarı Öyküsü
Güneş Ç.

Merhaba ben Hemşirelik bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak bir kurumda çalışıyorum. Kendi dalım için başvuru da bulundum. Kariyer Online ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kariyer Online bana mesleğim ile birlikte daha farklı alanlar da çalışabileceğimi, kendini geliştirebilmenin yaşı ve zamanı olmadığınızı gösterdi. Yönlendirmeleriniz sayesinde kendi alanımda daha çok iş imkanı yaratabildim.  Hem almış olduğum eğitimlerim, hem de belgem iş hayatımda bana yeni kapılar açmaya devam ediyor ve bunu sizinle paylaşmayı istedim.  Nezaketiniz, özveriniz ve güvenilirliğiniz için size çok teşekkür ederim.

Başarı Öyküsü
Engin B.

Ben Engin B.  27 yaşındayım elektrik elektronik mezunuyum geçtiğimiz yıl tamamiyle alan değiştirmeyi düşündüğüm süreçte Kariyer Online Eğitim kurumuyla yolum kesişti. İnsan Kaynakları , Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı muhasebe üç eğitime beraber başladım çok zorlanacağım düşündüğüm halde aksine bütün destek sağlandı benim kadar emek verildi bütün eğitimde danışmanım tarafımdan her sınavın her eğitimin takibi sağlandı. Ankara da ki genel merkeze gelme imkanımda oldu çok güler yüzlü güvenilir ifadelerle karılaştım her şey adına çok memnunum siz tarafından şimdi tamamen kendimi geliştirmek için NLP eğitimi ile devam ediyorum. Daha yolumuz uzun teşekkürler Kariyer Online.

Başarı Öyküsü
Yağmur A.

Kişisel gelişim alanına çok fazla ilgim vardı. Sosyal medya üzerinden yaptığım başvuru sonucunda karşıma çıktınız. Kişisel gelişim alanındaki her eğitime dahil oldum. Muazzam eğitim içerikleriyle bambaşka bir ben oldum. Kendim baştan yarattım. İyi ki diyorum, o gün size başvuru sağlamışım. Gelişimimde, kendimle barışmamla, gelişimim ve geleceğime aldığım eğitimler inanılmaz bir yön verdi. Şuan birden çok danışanımın hayatını değiştiriyorum. Tarif edilemez bir duygu. Her alanda desteğini esirgemeyen, vizyon ve misyonuyla beni kendine hayran bıraktıran kurum, MUHTEŞEMSİNİZ!

Başarı Öyküsü
Erden A.

Kariyeronline ailesi ile 2018 yılında tanıştım ve iyi ki tanımışım diyorum. Liseden mezun olduktan sonra kısa süreli iş deneyimlerim oldu ama nerede çalışmak istiyorum hangi mesleği yapabilecek yetenekteyim gerçekten bilmiyordum. İnternet üzerinden kariyeronline reklamına rastladım ve başvuru yaptım. Ertesi gün arandım ve o gün gerçekten hayatımın dönüm noktası olacağını bilmiyordum. Doğru yönlendirme, doğru eğitim İle şuan yeni işime başladım. Özel bir hastane de Tıbbi sekreter ve hasta kayıt kabul personeli olarak görev yapmaktayım. Hem almış olduğum eğitim, hem belgem, hem de kurum referansı işe alım sürecimi kolaylaştırdı. Sizlere teşekkürü bir borç bilirim, etrafıma sizleri hep öneriyorum ve önermeye de devam edeceğim.

Başarı Öyküsü
Yunus Y.

Kurumunuzdan bir değil birden fazla eğitim aldım. İlk eğitimimi alırken çok kararsız ve güvensizdim ama sonrasında verilen hizmet o kadar mükemmeldi ki, eğitimlerimi çoğalttım. Üniversite mezunuyum ama kişisel gelişim anlamında gerçekten yetersizdim ve eğitimler sayesinde tamamlandım. Bir öğretmen olarak şuan daha öz güvenliyim ve bir çok öğrenciye eğitim danışmanlığı da yapıyorum. Ayrıca çalıştığım özel okulda da almış olduğum eğitimlerle kendimi daha da ön plana çıkardım. Sizlere bir kez daha teşekkür etmek istedim. Danışmanlarınız, öğrenci işleriniz ve tüm departmanlarınız gerçekten çok ilgili..

Başarı Öyküsü
Hasan Z.

Çocukluğumdan beri uçaklara karşı hep ilgim vardı, hep havaalanında olmanın hayalini kurdum. Ama hayat her zaman istediğimiz gibi olmuyor bununla ilgili bölümü kazanamadım, başka işlere yönelmek zorunda kalsam da içimde bir yerde hep bu istek vardı. Bir gün sosyal medyada gezerken Kariyer Onlinenin yer hostesliği reklamına denk geldim. Başvuruda bulundum ve beni aradılar. Sanırım hayalimi gerçekleştire bilecektim. Bu benim için büyük bir adımdı. Eğitimlere başladım. Bu süreçte bir de eğitim danışmanı eşlik etti bana, umudumu her kaybettiğimde yeniden güç verdi, saat kaç olursa olsun desteğini esirgemedi.

Zihnimde hep sorularla acabalarla başladığım yolda şu an başarmış olmanın gururunu yaşıyorum. Kariyer Online ailesine ve eğitim danışmanıma bana bu fırsatı verdikleri ve hep yanımda oldukları için teşekkür ederim. İyi ki karşıma çıktınız.

@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150feec2a2 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feec2a2 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150feec2a2 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feec2a2 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150feec377 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150feec377 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150feec377 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150feec377 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150feed0bd .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feed0bd .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150feedf41 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feedf41 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150feedf41 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feedf41 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150feedfbc .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150feedfbc .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150feedfbc .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150feedfbc .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150feee2b8 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feee2b8 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150feeea25 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feeea25 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150feeea25 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feeea25 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150feeea9c .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150feeea9c .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150feeea9c .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150feeea9c .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150feeed9d .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feeed9d .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150feef4c6 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feef4c6 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150feef4c6 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feef4c6 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150feef53c .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150feef53c .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150feef53c .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150feef53c .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150feef82e .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feef82e .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150feeff2e .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feeff2e .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150feeff2e .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150feeff2e .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150feeffa8 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150feeffa8 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150feeffa8 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150feeffa8 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef02a2 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef02a2 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef09ad .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef09ad .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef09ad .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef09ad .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef0a21 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef0a21 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef0a21 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef0a21 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef0d31 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef0d31 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef14b7 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef14b7 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef14b7 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef14b7 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef1533 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef1533 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef1533 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef1533 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef186b .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef186b .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef1f9a .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef1f9a .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef1f9a .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef1f9a .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef2012 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef2012 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef2012 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef2012 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef2306 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef2306 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef29f9 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef29f9 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef29f9 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef29f9 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef2a70 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef2a70 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef2a70 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef2a70 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef2d55 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef2d55 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef3443 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef3443 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef3443 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef3443 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef34b4 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef34b4 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef34b4 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef34b4 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef37c0 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef37c0 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150fef3eb6 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef3eb6 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150fef3eb6 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef3eb6 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150fef3f29 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150fef3f29 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150fef3f29 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150fef3f29 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150fef41f9 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150fef41f9 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150ff006b4 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff006b4 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150ff006b4 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff006b4 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150ff00726 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150ff00726 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150ff00726 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150ff00726 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150ff00a09 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff00a09 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150ff0113f .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff0113f .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150ff0113f .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff0113f .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150ff011b1 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150ff011b1 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150ff011b1 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150ff011b1 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150ff01495 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff01495 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150ff01bc9 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff01bc9 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150ff01bc9 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff01bc9 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150ff01c49 .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150ff01c49 .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150ff01c49 .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150ff01c49 .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150ff01f36 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff01f36 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 992px){ #iguru_spacer_669150ff02650 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff02650 .spacing_size-desktops{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_669150ff02650 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff02650 .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_img_layer_669150ff026cb .img_layer_image_wrapper:nth-child(1) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 0ms; -moz-transition-delay: 0ms; -o-transition-delay: 0ms; transition-delay: 0ms;}#iguru_img_layer_669150ff026cb .img_layer_image_wrapper:nth-child(2) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 600ms; -moz-transition-delay: 600ms; -o-transition-delay: 600ms; transition-delay: 600ms;}#iguru_img_layer_669150ff026cb .img_layer_image_wrapper:nth-child(3) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1200ms; -moz-transition-delay: 1200ms; -o-transition-delay: 1200ms; transition-delay: 1200ms;}#iguru_img_layer_669150ff026cb .img_layer_image_wrapper:nth-child(4) .img_layer_image {transition: all 800ms; -webkit-transition-delay: 1800ms; -moz-transition-delay: 1800ms; -o-transition-delay: 1800ms; transition-delay: 1800ms;}@media only screen and (max-width: 1200px){ #iguru_spacer_669150ff029b3 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_669150ff029b3 .spacing_size-desktops{ display: block; } }#iguru_soc_icon_wrap_669150ff0531a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_669150ff0531a a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_669150ff0531a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_669150ff0531a a:hover{ color: #ffffff; }
Ön Başvuru

Formunuz bize ulaştığında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Görüşmek dileğiyle :)

X
Ön Başvuru Formu