fbpx

Yaşlılara yönelik Manevi Danışmanlık nedir?

Yaşlılara yönelik manevi danışmanlık, yaşlıların ruhsal, duygusal, ahlaki ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetler sunan bir profesyonudur. Yaşlılara yönelik manevi danışmanlık, yaşlıların kişisel, aile ve toplumsal sorunlarını çözmek için çalışırlar.

  1. Yaşlıların kişisel sorunlarını çözmekte, kişisel gelişim ve öğrenme stratejileri konularında rehberlik hizmeti sunarlar.
  2. Yaşlılara yönelik manevi danışmanlık, Yaşlıların karar verme, iletişim ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurlar
  3. Yaşlıların ruhsal sağlık ve iyiliğini koruyan ve geliştirmek için faaliyetler düzenler.
  4. Yaşlılara yönelik manevi danışmanlık, Yaşlıların sosyal beceriler, grubun içinde çalışma, liderlik ve çalışma içi ilişkiler konularında eğitim verir.
  5. Yaşlıların dini ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetler sunar.
  6. Yaşlıların hayatta kalmak için gereken desteği sağlamak için hizmetler sunar
  7. Yaşlıların özellikle yaşlılık döneminde ortaya çıkan sorunlarının çözümüne yönelik hizmetler sunar.
  8. Yaşlıların son dönem sağlık sorunlarının yanı sıra, manevi ve dini ihtiyaçlarının karşılandığından emin olur.
  9. Yaşlılara yönelik manevi danışmanlık, Yaşlıların aileleriyle ilişkilerini iyileştirmelerine ve hayatlarının sonunda yaşamlarını kabul etmelerine yardımcı olur.

Bir cevap yazın

#iguru_soc_icon_wrap_66570bac97ebc a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_66570bac97ebc a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_66570bac97ebc a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_66570bac97ebc a:hover{ color: #ffffff; }
Ön Başvuru

X
Ön Başvuru Formu