fbpx

Elif ÖZ

Uzmanlık:
Uzman Aile Danışmanı
Eğitim
Atılım Üniversitesi
E-mail
elif.oz@kariyeronline.com.tr

Elif Öz, Atılım ve Anadolu Üniversitelerinde eğitimlerini başarıyla tamamladıktan sonra M.E.B. 464 saatlik Kurs Bitirme Belgesi ile Resmi Aile Danışmanlığı ve M.E.B. Eğitim ve Öğretmenlik unvanlarımı almaya hak kazanmıştır. Alman Bert Hellinger Akademisi ve çeşitli kurumlardan tüm kişisel gelişim eğitimlerini de aldıktan sonra uzmanlık eğitimini Batı Sydney de bulunan Avustralya, Western Syney Üniversitesinde tamamlamıştır.

Uzman Aile Danışmanı Elif Öz Tanıtım

Uzmanlık ve Deneyim

Aile İçi İletişim Sorunları, Kendini bulma yöntemleri (maskedüşürme),Yutkunmada zorluk ve boğazda düğümlenme,Yalnız kalma korkusu, Sınav Kaygısı, Ölüm korkusu, Olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak, Fobiler, Dengede kalmak (Zihin, ruh, bedenüçlüsü), Bilinçaltı dili, Akran zorbalığı, Anne – Baba Ayrılığı, Uyum Sorunları,Uyum Bozuklukları,Sağlıklı İletişim,Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Korku, İlişki Problemleri,Evlilik sorunları, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları,  Ağlama ve Öfke Nöbetleri, Aile Terapisi, Psikolojik bedensel ağrılar, Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem,taciz, tecavüz, organ kaybı), Kaygı (Evham, Bunaltı, Endişe), Klostrofobi (Kapalı alan korkusu), Motivasyon Eksikliği, Öfke Kontrol Bozukluğu ,Özgüven Problemleri (ÖzgüvenEksikliği, Aşırı Özgüven), Stres, Takıntı konularında uzmanlığı bulunmaktadır.

Uzmanlıklar

Profesyonel Yaşam Koçluğu
100%
Akademik Eğitim Koçluğu
100%
Travma ve Çözme Teknikleri
100%
Stres ve Öfke Kontrolü
100%
Ebeveyn Koçluğu
100%

Eğitim

Atılım ve Anadolu Üniversitelerinde eğitimlerini başarıyla tamamladıktan sonra M.E.B. 464 saatlik Kurs Bitirme Belgesi ile Resmi Aile Danışmanlığı ve M.E.B. Eğitim ve Öğretmenlik unvanlarımı almaya hak kazanmıştır. Alman Bert Hellinger Akademisi ve çeşitli kurumlardan tüm kişisel gelişim eğitimlerini de aldıktan sonra uzmanlık eğitimini Batı Sydney de bulunan Avustralya, Western Syney Üniversitesinde tamamlamıştır.

Sertifikalar/Ödüller

Profesyonel Yaşam Koçluğu
Akademik Eğitim Danışmanlığı
Spiritüel Danışmanlık
Kuantum Yaşam Koçluğu
NLP Eğitimi
Hipnoterapi Teknikleri
Meditasyon Uygulayıcı Eğitimi
Cinsel Terapi Eğitimi
Zor İnsanlara İletişim
Mindfulness
Travma ve Çözme Teknikleri
Etkili İletişim ve Diksiyon
Eğiticinin Eğitimi
Sahne Kullanımı ve Beden Dili
Kaygılarımız ve Kaygı Yönetimi
Aile İçi İletişim
Başarıda Ailenin Yeri ve Önemi
İlişkiler ve Cinsel Farkındalık
Cinsel Terapi
NeuroFormat
Bireysel seans, terapi, meditasyon, ergen, yetişkin ve ailelere çözüm odaklı terapi
Çocuklara oyun terapisi ve bilişsel davranışçı terapi
XRay Grup/Etkili İletişim ve Beden Dili
Savunma Sanayi/ Zor İnsanlarla İletişim
El Ele Kreşi/Aile İçi İletişim
Sevgi Anaokulu/Aile ve Çocuk

Contact Me

#iguru_soc_icon_wrap_616e04f43ee8a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_616e04f43ee8a a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_616e04f43ee8a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_616e04f43ee8a a:hover{ color: #ffffff; }
Ön Başvuru

X
Ön Başvuru Formu